2015 yılında Av. Yiğit KAYMAZ tarafından Ankara’da kurulan YDK Hukuk&Danışmanlık, kurulduğu günden itibaren göstermiş olduğu istikrarlı gelişimiyle kısa sürede Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.
Aynı zamanda Fenerbahçeli Hukukçular Derneği’nin kurucularından olan Av. Yiğit KAYMAZ, alanında uzman ekibi ve yüksek müvekkil memnuniyeti ile müvekkillerinin menfaatlerini kendi başarılarının önüne koyarak yurt içinde ve yurt dışında en üst düzeyde hukuk hizmeti vermeye devam etmektedir.
Bugün geniş bir çerçevede neredeyse bütün hukuk dallarında hizmet sunan YDK, yerli ve yabancı müvekkillerine en hızlı ve güvenilir şekilde çözümler sunabilmek için çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış ve departmanlara ayrılarak organize olmuştur.
YDK tarafından verilen avukatlık ve danışmanlık hizmeti, yalnızca hukuki ihtilafların çözümüne yönelik olmayıp kişi ve kuruluşların menfaatlerini koruma temelinde, henüz hukuk uyuşmazlığı doğmadan yapılan önleyici norm danışmanlığını da kapsamaktadır. Bu itibarla, sektördeki tüm hukuki, sosyal ve finansal gelişmeler sürekli olarak takip edilmekte ve müvekkiller faaliyet alanlarına göre düzenli olarak aydınlatılmaktadır.
YDK Hukuk&Danışmanlık gerek yüksek tecrübe, uzmanlık ve bilgi birikimine sahip dinamik ekibi gerekse çalışma koşulları ve sunmuş olduğu geniş imkanlar sayesinde danışmanlık, dava ve icra takibi aşamalarında profesyonel bir hukuk hizmeti sunmaktadır.

 

AV. YİĞİT KAYMAZ